ENGLISH

Hakkımızda

İSTİKLAL SAVUNMA

40mm-Resim-3
Keskin-Nisanci-5-scaled-prgfovqdco7gjzax1mw3uqeo2m1pk17m77uknl7ytc
0 +
Yılın Deneyimi
Hakkımızda

1987'DEN BERI EN IYI MÜHIMMAT ÜRETIMINI SAĞLIYORUZ

Endüstri Hikayemiz 1987’de Ürdün’de başladı. O zamandan bu yana Hamdo Group, Türkiye, Ürdün, Yemen, Suudi Arabistan, Sudan, BAE ve Bosna Hergeziova’da Çelik Profil, Endüstriyel modüller, Makine, Metal Konstrüksiyon parçaları, sıcak galvanizli borular, ahşap işleme ve kuru havuz yönetimini işliyor/üretiyor.

2021 yılında İstiklal Savunma Sanayii Ticaret A.Ş., Türk Hükümeti ve Uluslararası Hukuk güçlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur.

Tesislerimiz ve merkezimiz Türkiye’nin Başkenti olan Ankara’dadır. Üretim tesisimiz, Ankara’ya 60 km uzaklıktaki Kırıkkale/Kılıclar bölgesinde, toplam 770.000 m2 alanda 18.000 m2 kapalı alan bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Ülke savunmasında ihtiyaç olan mühimmat ve ekipmanların üretimini ve yurt dışı tedariğini yapmaktır.Mühimmat üretiminde istihdam sağlayarak yerel/ genel kalkınmaya destek olmaktır.

Misyonumuz

Emniyet güçlerinin mühimmat ihtiyaçlarını en üst kalitede karşılamaktır. Bu alanda öncü kuruluşlar arasında yer almaktadır. Üretim ve ihracat ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.